KKK

Profiiliinfo ja fotod

Kuidas täita ankeeti?

Oma profiili ankeedi täitmiseks või selles sisalduva info muutmiseks tuleb minna jaotisesse "Minu ankeet." Sa võid muuta infot, mida soovid enda kohta näidata. Kogu ankeedi täitmiseks liigu mööda üleval olevat punast riba. Ankeet on täidetud, kui kõik selle etapid on rohelised.

Kuidas lisada ja muuta fotosid?

Fotode lisamiseks või muutmiseks tuleb minna jaotisesse "Minu fotod" ja kasutada funktsiooni "Lisa foto". Seejärel vali oma arvutist foto ja lisa see. Profiilifotol peab olema selgelt näha Sinu nägu. Fotod ei tohi olla pornograafilise iseloomuga. Lisatavate fotode kohta lisainformatsiooni saamiseks soovitame vaadata portaali kasutamise tingimusi.

Kuidas lisada profiilile pilt?

Kui soovid mõnda oma fotodest seada profiilipildiks, mine jaotisesse "Minu fotod", vali foto, mida soovid näha oma profiilipildina, ning vajuta selle all olevale nupule "Profiilifoto". Seda fotot näidatakse sinu profiilipildina.

Kuidas kustutada lisatud fotosid?

Kui soovid mõnda lisatud piltidest kustutada, vali see välja ja vajuta foto all olevale nupule "Kustuta". Sinu foto kustutatakse.

Kasutamisõigused

Kas portaali kasutamine on tasuline?

Portaalis lindoamor.ee registreerumine on tasuta. Tasuta võid portaalis:

 • lisada oma profiilile fotosid;
 • täita detailselt oma ankeeti;
 • kasutada piiramatult kaaslaseotsingut;
 • vaadata kasutajaid portaali jaotises "TOP"
 • saata ja lugeda piiramatult sõnumeid
 • kasutada kiireks suhtlemiseks jututuba
 • vaadata oma profiili statistikat
 • lisada oma lemmikuid ja jälgida nende tegevust portaalis
 • kasutada erilist astroloogilise sobivuse funktsiooni oma sobivuse veatuks kindlakstegemiseks
 • vaadata erilist abivahendit, mis valib välja just sinule sobiva kaaslase
 • ning muidugi võid selle kõige tulemusel leida endale kaaslase! :)

Mida annab mulle profiili esiletõstmine?

Sinu profiili esiletõstmine muudab selle märgatavamaks, see ilmub esilehele jaotisesse TOP ja esiletõstetud profiilide jaotisesse. See suurendab sinu profiilile osaks saavat tähelepanu ja profiiliga seotud aktiivsust ning võib-olla märkab sinu tulevane kaaslane sind kiiremini!

Profiili esiletõstmise eest saab tasuda samamoodi nagu kasutamisõiguse eest (vt eespool).

Profiili esiletõstmist võid tellida, vajutades nupule Tõsta profiil esile, mille leiad oma profiili esilehe paremalt poolelt ja jaotisest TOP!

Muu info

Kuidas taastada unustatud parooli?

Kui sul ei õnnestu sisse logida, kontrolli, kas sisestatud meiliaadress ja parool on vigadeta. Kui oled parooli unustanud, kasuta funktsiooni "Unustasin parooli". Järgi parooli uuendamiseks toodud juhiseid.

Veendu alati, et keegi teine ei ole sinu parooli teada saanud, ning ära avalda seda kellelegi.

Kuidas muuta meiliaadressi ja/või parooli?

Parooli ja/või meiliaadressi muutmiseks tuleb minna jaotisesse "Profiili seaded". Seal on võimalik muuta nii parooli kui ka meiliaadressi. Seejärel vajuta nuppu "Salvesta".

Mida teha, kui ma ei soovi, et minu foto ilmuks lindoamor.ee esilehele?

Kui sa ei soovi, et sinu foto ilmuks portaali esilehele, mine jaotisesse "Profiili seaded" ja tühista märkeruut "Nõustun, et minu profiili fotot ja nime võidakse kasutada lindoamor.ee reklaamides teistel internetilehtedel." Edaspidi sinu fotot portaali esilehel ei näidata.

Mida teha, kui ma ei soovi saada lindoamor.ee uudiseid oma meiliaadressile?

Kui sa ei soovi saada uudiseid oma meiliaadressile, mine jaotisesse "Profiili seaded" ja märg ruut "Ma ei soovi saada lindoamor.ee uudiseid" või saada meilisõnum teemaga "Unsubscribe" või "Mitte saata uudiseid" aadressil [email protected].

Mida teha, kui ma ei soovi mõne portaali kasutajaga suhelda?

Kui sa ei soovi mõne portaali kasutajaga suhelda, soovitame kasutada funktsiooni "Blokeeri kasutaja". Kasutaja blokeerimisel ei saa ta enam sinuga suhelda ega sinu profiili vaadata.

Kuidas profiili kustutada?

Kui sa soovid mingil põhjusel oma profiili kustutada, võid seda teha funktsiooniga "Kustuta profiil." Pärast selle funktsiooni kasutamist kustutatakse profiil portaalist pöördumatult. Kustutatud profiili ei ole võimalik hiljem taastada.

Sisene